Yhteyshenkilöt

Haluamme luoda sinulle uutta liiketoimintaa. Luova ja vaikuttava markkinointiviestintä on yhteispeliä,
jossa sinä tunnet oman bisneksesi ja me tunnemme markkinoinnin. Haluamme kuulla liiketoiminnastasi,
tavoitteistasi ja haasteistasi lisää. Ota yhteyttä ja kerro, miten voisimme olla avuksesi.

Lahti

Kirsi Grünn

Projektipäällikkö

Puh. 040 583 7621

kirsi.grunn@ilme.fi
Markus Lehto

Projektipäällikkö, strategi

Puh. 050 368 9598

markus.lehto@ilme.fi
Tiina Viljanen

Asiakassuhdejohtaja

Puh. 045 636 0820

tiina@ilme.fi

Tampere

Satu Inberg

Asiakkuusjohtaja

Puh. 0400 897 071

satu@ilme.fi
Jonna Leppänen

Asiakkuusjohtaja

Puh. 050 369 9313

jonna@ilme.fi

Muut yhteydenotot

Jos haluat kuulla Ilmeestä lisää tai kutsua meidät puhumaan tilaisuuksiin, ota yhteyttä alla näkyvään
kolmikkoon!

Hanna Jokinen

Yksikönjohtaja / Tampere, strategi

Puh. 050 411 4191

hanna@ilme.fi
Joona Kallinen

Toimitusjohtaja

Puh. 050 350 3010

joona@ilme.fi
Oskari Kariste

Hallituksen puheenjohtaja, perustaja

Puh. +1 239 287 0813

oskari@ilme.us

Ota yhteyttä

Lomakkeessa kysytään henkilötietojasi, jotta pystymme olemaan yhteyksissä asiaasi koskien.
Yhteystietosi välitetään suoraan käsittelevälle henkilölle, eikä niitä tallenneta palvelimelle.
*-merkityt kentät pitää olla täytettynä, jotta lomake voidaan lähettää.







Lahti

Svinhufvudinkatu 23, 15110 Lahti (kartta)
puh. 020 7429 850

CEO Joona Kallinen
puh. 050 350 3010
joona@ilme.fi

Tampere

Finlaysoninkatu 2, 33210 Tampere (kartta)
puh. 040 830 7434

Yksikönjohtaja Hanna Jokinen
puh. 050 411 4191
hanna@ilme.fi

Naples

Ilme Advertising USA Inc, 1490 5th Avenue South, suite 104, Naples FL 34102, USA (kartta)

CEO Oskari Kariste
puh. US +1 239 287 0813
oskari@ilme.us

Laskutustiedot

Mainostoimisto Ilme Oy
Y-tunnus: 1608719-8

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: FI4415193000103263
Operaattori: Nordea (NDEAFIHH)

Paperiset laskut

Mainostoimisto Ilme Oy
16087198, PL 100

80020 Kollektor Scan