Sami Aalto

AD, graafinen suunnittelija

Puh. 040 830 7172

sami.aalto@ilme.fi
Peter Cura

Copywriter, freelancer

Puh. 040 830 7172

peter.cura@ilme.fi
Toni Eronen

Digital Artist

Puh. 040 830 7172

toni.eronen@ilme.fi
Anna Forsten

Hakukonenäkyvyys ja analytiikka, freelancer

Puh. 040 830 7172

anna.forsten@ilme.fi
Pinja Hänninen

Projektipäällikkö

Puh. 044 273 5617

pinja.hanninen@ilme.fi
Karri Harju

Brändi- ja PR-spesialisti

Puh. 044 201 1077

karri.harju@ilme.fi
Suvi Hörkkö

Strategia, inbound

Puh. 040 745 5837

suvi.horkko@ilme.fi
Antti Hovi

AD

Puh. 040 830 7172

antti.hovi@ilme.fi
Satu Inberg

Asiakkuusjohtaja, myynti

Puh. 0400 897 071

satu.inberg@ilme.fi
Hanna Jokinen

Yksikönjohtaja / Tampere, strategi

Puh. 050 411 4191

hanna.jokinen@ilme.fi
Olli-Pekka Karhu

AD, graafinen suunnittelija

Opintovapaalla
Oskari Kariste

Hallituksen puheenjohtaja, perustaja

Puh. 045 679 0820
+1 239 287 0813

oskari.kariste@ilme.fi
Heini Karvinen

Web Developer

Puh. 040 830 7172

heini.karvinen@ilme.fi
Akseli Kilpinen

AD

Puh. 040 830 7172

akseli.kilpinen@ilme.fi
Kati Kovalainen

Viestinnän asiantuntija
äitiysvapaalla

Jenni Lehterikorpi

Projektipäällikkö

Puh. 050 541 2928

jenni.lehterikorpi@ilme.fi
Silja Liikola

AD

Puh. 040 830 7434

silja.liikola@ilme.fi
Jenni Lindström

Projektikoordinaattori

Puh. 044 567 5049

jenni.lindstrom@ilme.fi
Henri Mattila

Strategi

Puh. 040 147 4411

henri.mattila@ilme.fi
Susanna Nipuli

Yksikönjohtaja / Lahti

Puh. 040 775 5699

susanna.nipuli@ilme.fi
Kasper Ojala

AD

Puh. 040 830 7434

kasper.ojala@ilme.fi
Johanna Palm

Digimarkkinoinnin suunnittelija

Puh. 040 830 7172

johanna.palm@ilme.fi
Helena Pihlanen

Talousjohtaja

Puh. 040 838 5870

helena.pihlanen@ilme.fi
Eveliina Pohja

AD
äitiysvapaalla

-
Miia Rantalainen

Projektipäällikkö

Puh. 044 366 7099

miia.rantalainen@ilme.fi
Janne Riihimäki

Teknologiajohtaja

Puh. 050 385 5545

janne.riihimaki@ilme.fi
Toni Ruohonen

Graafinen suunnittelija

Puh. 040 830 7172

toni.ruohonen@ilme.fi
Riikka Saarinen

Projektipäällikkö

Puh. 040 830 2546

riikka.saarinen@ilme.fi
Siiri Salo

Sisältöstrategi

Puh. 044 35 44 153

siiri.salo@ilme.fi
Jenni Saukkonen

Senior AD

Puh. 040 715 9713

jenni.saukkonen@ilme.fi
Emilia Seppälä

Sisältöharjoittelija

Puh. 040 830 7434

emilia.seppala@ilme.fi
Minna Tuovinen

Myynnin asiantuntija

Puh. 045 679 0821

minna.tuovinen@ilme.fi
Anni Turkia

Web Developer
äitiysvapaalla

Elina Vahtera

Viestinnän asiantuntija

Puh. 040 840 9922

elina.vahtera@ilme.fi
Anna Valkonen

Creative Copywriter

Puh. 040 830 7172

anna.valkonen@ilme.fi
Tiina Viljanen

Asiakassuhdejohtaja

Puh. 045 636 0820

tiina.viljanen@ilme.fi
Li Virtanen

Tuotanto-AD

Puh. 040 830 7434

li.virtanen@ilme.fi