Yhteyshenkilöt

Kirsi Grünn

Projektipäällikkö

Puh. 040 583 7621

kirsi.grunn@ilme.fi
Satu Inberg

Asiakkuusjohtaja

Puh. 0400 897 071

satu@ilme.fi
Hanna Jokinen

Yksikönjohtaja / Tampere, strategi

Puh. 050 411 4191

hanna@ilme.fi
Joona Kallinen

Toimitusjohtaja

Puh. 050 350 3010

joona@ilme.fi
Oskari Kariste

Hallituksen puheenjohtaja, perustaja

Puh. +1 239 287 0813

oskari@ilme.us
Mia-Maria Koski

Markkinointiassistentti

Puh. 044 305 4083

mia-maria@ilme.fi
Markus Lehto

Projektipäällikkö, strategi

Puh. 050 368 9598

markus.lehto@ilme.fi
Jonna Leppänen

Asiakkuusjohtaja

Puh. 050 369 9313

jonna@ilme.fi
Jenni Lindström

Projektikoordinaattori

Puh. 044 567 5049

jenni.lindstrom@ilme.fi
Helena Pihlanen

Talousjohtaja

Puh. 040 838 5870

helena@ilme.fi
Miia Rantalainen

Projektipäällikkö

Puh. 044 366 7099

miia@ilme.fi
Tiina Viljanen

Asiakassuhdejohtaja

Puh. 045 636 0820

tiina@ilme.fi

Asiantuntijat

Sami Aalto

AD, graafinen suunnittelija

Puh. 040 830 7172

sami@ilme.fi
Peter Cura

Copywriter, freelancer

Puh. 040 830 7172

peter.cura@ilme.fi
Toni Eronen

Multimediasuunnittelija

Puh. 040 830 7172

toni@ilme.fi
Saara Harju

Copywriter, freelancer

Puh. 040 830 7172

saara@ilme.fi
Antti Hovi

AD

Puh. 040 830 7172

antti.hovi@ilme.fi
Jarno Järvi

Suunnitteluryhmän johtaja

Puh. 050 564 7173

jarno@ilme.fi
Olli-Pekka Karhu

AD, graafinen suunnittelija

Puh. 040 830 7172

olli@ilme.fi
Akseli Kilpinen

AD, graafinen suunnittelija

Puh. 040 830 7172

akseli@ilme.fi
Jani Kinnunen

Digistrategi

Puh. 040 662 5399

jani@ilme.fi
Annika Kosonen

Tuotanto-AD

Puh. 040 830 7434

annika@ilme.fi
Kati Kovalainen

Viestinnän asiantuntija

Puh. 050 328 0487

kati@ilme.fi
Silja Liikola

Tuotanto-AD

Puh. 040 830 7434

silja@ilme.fi
Henri Mattila

Konseptisuunnittelija

Puh. 040 147 4411

henri.mattila@ilme.fi
Susann Nurmi

Junior AD

Puh. 040 830 7172

susann.nurmi@ilme.fi
Kasper Ojala

AD

Puh. 040 830 7434

kasper@ilme.fi
Johanna Palm

Graafinen suunnittelija

Puh. 040 830 7172

johanna@ilme.fi
Eveliina Pohja

AD

Puh. 040 867 6297

eveliina@ilme.fi
Hanna Pusa

Tuotanto-AD-harjoittelija

Puh. 040 830 7172

hanna.pusa@ilme.fi
Janne Riihimäki

Teknologiajohtaja

Puh. 050 385 5545

janne@ilme.fi
Jenni Saukkonen

Senior AD

Puh. 040 830 7434

jenni@ilme.fi
Elina Savenius

Mediasisällöntuottaja

Puh. 040 830 7172

elina.savenius@ilme.fi
Antti Toivanen

Senior AD, suunnitteluryhmän luova johtaja

Puh. 050 367 0944

antti@ilme.fi
Anna Valkonen

Copywriter, freelancer

Puh. 040 830 7172

anna.valkonen@ilme.fi